Unutulmaz Anların, Unutulmaz Mekanı...

Hatay'ın eşsiz tadlarının, Hatay'ın eşsiz doğasıyla birleştiği mekan

Kule Restaurant Harbiye’ nin büyüleyici doğal güzelliğini kendi estetiğiyle harmanlayıp,Antakya mutfağının muhteşem lezzetlerini bir arada sunuyor. 800 kişi kapasiteli kışlık ve 1000 kişi kapasiteli yazlık mekanıyla hem hatay’lıların hem de dışarıdan gelen yerli yabancı turistlerin uğrak yeri olmuş. Kule Restaurant’ta yemek yemeden Hatay’dan ayrılmışsanız Antakya mutfağı’nın lezzetlerinden mahrum kalmışsınız demektir.

Yeni restorasyonu ile Antakya mutfağının tatlarını yöresel zenginliklerle buluşturarak ‘’lezzetin değişmeyen adresi’’ haline gelmiş. Kaliteli malzemeyi en iyi şekilde işlemek, konukların memnuniyetini daima üst düzeyde tutabilmek en önemli hedefleri olmuş. Her akşam fasıl eşliğinde dostlarınızla keyifli zamanlar geçirebileceğiniz nezih bir ortam sunuyor. Kule Restaurant, meze çeşitliliği ile de dikkat çekiyor, zira mezelerle yola çıkıldığında ana yemeğe ulaşmak zor. Böylesi lezzetlerle donatılmış masanızda her mezeden tadımlık bir lokma yenilse bile ana yemek için yeriniz kalmayabilir.

En az mönüsü kadar porsiyonlarının da bolluğu dikkat çekici, içki mönüsü de hayli zengin olan Kule Restaurant, Düğün, Nişan ve özel toplantılarınıza da ev sahipliği yaparak organizasyonlar Unutulmaz Anların Unutulmaz Mekanı Bu bir ilandır. konusunda da tercih sebebi olmuş. Bu güne kadar pek çok ünlüyü ağırlamış olan restoranın lezzetli et yemeklerinin sırrıysa dağlarda doğal kekikli otlarla beslenen kuzular. Dört mevsim farklı güzellikler sunan doğa manzarası ile lezzetli yöresel tatları buluşturan Kule Restaurant’ta unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Rezervasyon
+90 326 231 64 64
+90 326 231 30 92
Adres
Karyer mah. Baraj cad. no:45 Harbiye/DEFNE
E-Maİl
info@kulerestaurant.com.tr
harbiye@kulerestaurant.com.tr